
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 5 14IMH9 14" Intel Core Ultra 7 155H 16GB/1TB Win11
✔ Intel® Core™ Ultra 7 155H, 16-ядрен (до 4.80GHz, 24MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | IdeaPad Slim 5 14IMH9 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | N |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 155H, 16-ядрен (до 4.80GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | IT |






