LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 5 15IRU9 15" Intel Core 5 120U 32GB/512GB Win11
✔ Intel Core 5 120U
✔ Intel Graphics
✔ 38.1 cm (15") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Slim 5 15IRU9 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core 5 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ 5 120U, 10-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | BE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






