
LENOVO
LENOVO Yoga Slim 7 14IMH9 14" Intel Core Ultra 7 155H 32GB/1TB Win11
✔ Intel® Core™ Ultra 7 155H, 16-ядрен (до 4.80GHz, 24MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Yoga Slim 7 14IMH9 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 155H, 16-ядрен (до 4.80GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






