
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 5 16IAH8 16" Intel Core i5-12450H 16GB/1TB Win11
✔ Intel® Core™ i5-12450HX, 8-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel UHD Graphics
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Slim 5 16IAH8 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-12450H, 8-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






