
LENOVO
LENOVO IdeaPad Flex 5 14ABR8 14" AMD Ryzen 7 5825U 16GB/512GB Win11
✔ AMD Ryzen™ 7 5825U, 8-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш)
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Flex 5 14ABR8 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 5825U, 8-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | BE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






