
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 3 14AMN8 14" AMD Athlon Silver 7120U 4GB/128GB Win11
✔ AMD Athlon Silver 7120U
✔ AMD Radeon 610M
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Slim 3 14AMN8 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | AMD Athlon |
| Рам Памет | 4GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 610M |
| Процесор, модел | AMD Athlon™ Silver 7120U, 2-ядрен (до 2.40GHz, 2MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | IT |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






