
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 3 14AMN8 14" AMD Ryzen 5 7520U 16GB/512GB Win11
✔ AMD Ryzen™ 5 7520U, 4-ядрен (до 4.30GHz, 4MB Кеш)
✔ AMD Radeon 610M
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Slim 3 14AMN8 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 610M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 7520U, 4-ядрен (до 4.30GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






