
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 3 14M868 14" MediaTek Kompanio 520 4GB/64GB Chrome
✔ MediaTek Kompanio 520
✔ ARM Mali
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Slim 3 14M868 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 64GB |
| Процесор | MediaTek |
| Рам Памет | 4GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | ARM Mali |
| Процесор, модел | MediaTek Kompanio 520, 8-ядрен (до 2.00GHz) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






