
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 3 14" Intel Core i3 N305 8GB/512GB Win11
✔ Intel Core i3 N305
✔ Intel UHD Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Slim 3 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-N305, 8-ядрен (до 3.80GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






