
LENOVO
LENOVO 14E G3 14" Intel Core i3-N305 8GB/128GB Chrome
✔ Intel Core i3-N305
✔ Intel(R) UHD Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | 14E G3 |
| Серия | 14E |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel(R) UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-N305, 8-ядрен (до 3.80GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






