
LENOVO
LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 15" AMD Ryzen 5 7520U 16GB/512GB Win11
✔ AMD Ryzen™ 5 7520U, 4-ядрен (до 4.30GHz, 4MB Кеш)
✔ AMD Radeon 610M
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad 1 15AMN7 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 610M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 7520U, 4-ядрен (до 4.30GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | ES |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






