
LENOVO
LENOVO IdeaPad Duet 3 CHROME 11 Q727 11" Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 Kryo 468 4GB/128GB Chrome
✔ Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 Kryo 468
✔ Qualcomm Adreno
✔ 27.9 cm (11") 2000x1200 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Duet 3 CHROME 11 Q727 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon |
| Рам Памет | 4GB |
| Резолюция | 2000x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Qualcomm Adreno |
| Процесор, модел | Qualcomm® Snapdragon® 7c Gen 2, 8-ядрен (до 2.55GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 11" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






