
LENOVO
LENOVO IdeaPad 3 17ABA7 17" AMD Ryzen 5 5625U 8GB/512GB Win11
✔ AMD Ryzen™ 5 5625U, 6-ядрен (до 4.30GHz, 16MB Кеш)
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 43.2 cm (17") 1600x900
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad 3 17ABA7 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1600x900 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 5625U, 6-ядрен (до 4.30GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 17" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






