
LENOVO
LENOVO Yoga Slim 7 Pro 14IHU5 14" Intel Core i5-11300H 8GB/512GB Win11
✔ Intel® Core™ i5-11300H, 4-ядрен (до 4.40GHz, 8MB Кеш)
✔ Intel Iris Xe Graphics
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Yoga Slim 7 Pro 14IHU5 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-11300H, 4-ядрен (до 4.40GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






