
LENOVO
LENOVO 14W G2 14" AMD 3015e 8GB/128GB Windows
✔ AMD 3015e
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1366x768
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | 14W G2 |
| Серия | 14W |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | AMD |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD 3015e, 2-ядрен (до 2.30GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Windows |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






