
LENOVO
LENOVO Yoga Slim 7 Pro 14ACH5 O 14" AMD Ryzen 7 5800H 16GB/512GB Win11
✔ AMD Ryzen™ 7 5800HS, 8-ядрен (до 4.40GHz, 16MB Кеш)
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Yoga Slim 7 Pro 14ACH5 O |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 5800H, 8-ядрен (до 4.40GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






