
LENOVO
LENOVO IdeaPad 3 17ALC6 17" AMD Ryzen 7 5700U 8GB/512GB Win11
✔ AMD Ryzen™ 7 5700U, 8-ядрен (до 4.30GHz, 8MB Кеш)
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 43.2 cm (17") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad 3 17ALC6 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 5700U, 8-ядрен (до 4.30GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 17" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






