LENOVO
LENOVO Legion Y740S-15IMH 15" Intel Core i5-10300H 16GB/512GB Dos
✔ Intel® Core™ i5-10300H, 4-ядрен (до 4.50GHz, 8MB Кеш)
✔ Intel UHD Graphics
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Legion Y740S-15IMH |
| Серия | Legion |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-10300H, 4-ядрен (до 4.50GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Dos |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






