LENOVO
LENOVO IdeaPad 3 15IML05 15" Intel Core i3-10110U 12GB/512GB Win11
✔ Intel® Core™ i3-10110U, 2-ядрен (до 4.10GHz, 4MB Кеш)
✔ Intel UHD Graphics
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad 3 15IML05 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Рам Памет | 12GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-10110U, 2-ядрен (до 4.10GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






