
LENOVO
LENOVO V110-15AST 15" AMD A4 9120 4GB/500GB HDD Win11
✔ AMD A4 9120
✔ 38.1 cm (15") 1366x768
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | V110-15AST |
| Серия | V110-15AST |
| SSD Диск | 500GB HDD |
| Процесор | AMD A4 |
| Рам Памет | 4GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD A4-9120, 2-ядрен (до 2.50GHz, 1MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






