
HP
HP EliteBook 840 G9 14" Intel Core i5-1235U 8GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1235UL, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel Iris Xe Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 840 G9 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1235U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






