
HP
HP OMEN 16 16" AMD Ryzen 7 6800H 16GB/1TB NVIDIA RTX 3060 Win11
✔ AMD Ryzen™ 7 6800HS, 8-ядрен (до 4.70GHz, 16MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 3060
✔ 40.6 cm (16") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | OMEN 16 |
| Серия | OMEN |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 3060 |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 6800H, 8-ядрен (до 4.70GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | TR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






