
HP
HP Chromebook x360 11 G3 11" Intel Celeron N5100 8GB/64GB Chrome
✔ Intel Celeron N5100
✔ 27.9 cm (11") 3840x2160 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Chromebook x360 11 G3 |
| Серия | Chromebook |
| SSD Диск | 64GB |
| Процесор | Intel Celeron |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | Intel® Celeron® N5100, 4-ядрен (до 2.80GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 11" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






