DELL
Dell Silent Keyboard and Mouse - KM555 - US International (QWERTY)
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB |
| Форм фактор | Full-Size |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Характеристики на клавиатурата | Spill Resistant Design , Adjustable Tilt Legs |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело |
| Съвместимост на платформата | PC , Mac |
| Необходима операционна система | Android , Red Hat Enterprise Linux , Ubuntu , Chrome OS , Microsoft Windows 7 or Later |
| Изисква периферни устройства | Bluetooth адаптер, USB порт |
| Локализация | Международен Английски |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | USB приемник , 2 AAA батерии , 1 AA батерия , Документация |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Ширина | 399 мм |
| Височина | 26 мм |
| Дълбочина | 127 мм |
| Номинално тегло | 0.406 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Full-Size |
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






