DELL
Dell Wired Collaboration Keyboard - KB525C - US International (QWERTY)
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB тип C |
| Форм фактор | Full-Size |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем |
| Характеристики на клавиатурата | Spill Resistant Design , Advanced Encryption Standard (AES) , Adjustable Tilt Legs |
| Съвместимост на платформата | PC , Mac |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Android , Red Hat Enterprise Linux , Ubuntu , Chrome OS , Microsoft Windows 7 or Later |
| Локализация | Международен Английски |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Документация , USB Type-A Adapter |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Ширина | 432.82 мм |
| Височина | 26.16 мм |
| Дълбочина | 122.17 мм |
| Номинално тегло | 458.1 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Full-Size |
| Свързване | С кабел |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






