DELL
Dell KB740 Compact Multi-Device Wireless Keyboard US International (QWERTY)
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth 5.0 |
| Интерфейс | USB |
| Функция на бутона/клавиша | Mute , Vol+ , Vol- |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Keys Type | Scissor-switch |
| Характеристики на клавиатурата | Num Keypad , Advanced Encryption Standard (AES) , Full size , Мултимедиен |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Linux , Microsoft Windows , Android , Chrome OS |
| Изисква периферни устройства | USB port, Internet Connection for Optional Software Download |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Средно време за работа на батерия | up to 36 мес. |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Titan Gray |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Съвместими устройства | PC |
| Ширина | 433.3 мм |
| Височина | 25.32 мм |
| Дълбочина | 121.5 мм |
| Номинално тегло | 0.506 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






