DELL
Dell KB500 Wireless Keyboard - US International (QWERTY)
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Интерфейс | USB |
| Форм фактор | Десктоп |
| Брой клавиши за бърз достъп | 12 |
| Функция на бутона/клавиша | Mute , Програмируем , Vol+ , Vol- |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Характеристики на клавиатурата | Num Keypad , Full size , 128-bit AES wireless encryption |
| Съвместимост на платформата | Mac , Linux , Windows |
| Изисква периферни устройства | USB port, Internet Connection for Optional Software Download |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Средно време за работа на батерия | up to 36 мес. |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | USB приемник , Батерии , Ръководство за употреба |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Съвместими устройства | PC |
| Ширина | 433 мм |
| Височина | 34 мм |
| Дълбочина | 123 мм |
| Номинално тегло | 0.4 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Десктоп |
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






