DELL
Dell Wireless Keyboard and Mouse-KM3322W - Bulgarian (QWERTY)
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Интерфейс | USB Type A |
| Форм фактор | Десктоп |
| Функция на бутона/клавиша | Mute , Потенциометър за звук |
| Локализация на клавиатурата | QWERTZ |
| Характеристики на клавиатурата | Adjustable Tilt Legs , 128-bit AES wireless encryption |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръка , Скролиращо колело |
| Изисква периферни устройства | USB порт, Интернет връзка за незадължително изтегляне на софтуер |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA/AAA |
| Локализация | Български |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | USB приемник , 2 AAA батерии , 1 AA батерия , Документация |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Съвместими устройства | PC |
| Ширина | 444.9 мм |
| Височина | 25.3 мм |
| Дълбочина | 141.2 мм |
| Номинално тегло | 0.497 кг |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 65 °C |
| Мин. неработна околна температура | -40 °C |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 95 % |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Десктоп |
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






