DELL
Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse - KM5221W - Bulgarian (QWERTY)
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Интерфейс | USB |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Keys Type | Membrane |
| Характеристики на клавиатурата | Num Keypad , Adjustable Tilt Legs , 128-bit AES wireless encryption |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Чувствителност при движение | 4000 dpi |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело , Adjustable DPI |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Linux , Android , Microsoft Windows 8 , Microsoft Windows Server 2012 , Chrome OS , Microsoft Windows 10 , Microsoft Windows Server 2012 R2 , Microsoft Windows Server 2016 |
| Изисква периферни устройства | USB port |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 65 °C |
| Мин. неработна околна температура | -40 °C |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 95 % |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA/AAA |
| Брой на включените батерии | 3 |
| Локализация | Български |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | USB приемник , 2 AAA батерии , 1 AA батерия , Документация |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Съвместими устройства | Mac |
| Ширина | 432.71 мм |
| Височина | 26.11 мм |
| Дълбочина | 122.11 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






