DELL
Dell Premier Multi-Device Wireless Keyboard and Mouse - KM7321W - US International (QWERTY)
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Keys Type | Scissor-switch |
| Характеристики на клавиатурата | Програмируеми бутони , LED Power Indicator , Adjustable Tilt Legs , 128-bit AES wireless encryption |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Чувствителност при движение | 4000 dpi |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело , LED indication , Microsoft Swift Pair , Adjustable DPI |
| Съвместимост на платформата | PC , Mac |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Linux , Microsoft Windows , Android , Chrome OS |
| Макс. работна околна температура | 40 °C |
| Мин. работна околна температура | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 65 °C |
| Мин. неработна околна температура | -40 °C |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 95 % |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA/AAA |
| Брой на включените батерии | 3 |
| Средно време за работа на батерия | up to 36 мес. |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Titan Gray |
| Включени аксесоари | USB приемник , 2 AAA батерии , 1 AA батерия , Документация |
| Съвместими устройства | Mac |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






