DELL
Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Bulgarian (QWERTY) - Black
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Форм фактор | Външен |
| Брой клавиши | 104 |
| Брой клавиши за бърз достъп | 3 |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Тип клавиши | Membrane |
| Характеристики на клавиатурата | Тънък , Chiclet Keyboard |
| Локализация | Български |
| Външен цвят | Черен |
| Ширина | 442 мм |
| Височина | 25.4 мм |
| Дълбочина | 127 мм |
| Номинално тегло | 0.5 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Външен |
| Свързване | С кабел |
| Брой клавиши | 104 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






