DELL
Keyboard Dell KB216 Multimedia, US International (QWERTY), Black
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Функция на бутона/клавиша | Forward , Mute , Play/Pause , Потенциометър за звук , Backward |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Характеристики на клавиатурата | Chiclet Keyboard |
| Изисква периферни устройства | USB порт |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Черен |
| Ширина | 442 мм |
| Височина | 24.4 мм |
| Дълбочина | 127 мм |
| Номинално тегло | 0.503 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | С кабел |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






