DELL
Dell Silent Mouse - MS355
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 3 |
| Чувствителност при движение | 4020 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Скорост на реакция | 333 Hz |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоLED indicationСиметричнаDual ModeSilent Click |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.1 |
| Съвместимост на платформата | PC , Mac |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Linux , Chrome OS , Microsoft Windows 7 or Later |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Dongle |
| Ширина | 60.3 мм |
| Височина | 38 мм |
| Дълбочина | 104.5 мм |
| Номинално тегло | 0.067 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 4020 dpi |
| Тегло | 0.067 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






