DELL
Dell Premier Rechargeable Mouse - MS900
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 7 |
| Функция на бутона/клавиша | DPI cycling button |
| Чувствителност при движение | 8000 dpi |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоRechargeableThumb Wheel |
| Съвместимост на платформата | Mac , Linux , Windows |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба |
| Ширина | 89.8 мм |
| Височина | 45.8 мм |
| Дълбочина | 126.7 мм |
| Номинално тегло | 128.4 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 8000 dpi |
| Тегло | 128.4 г |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 7 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






