DELL
Dell MS700 Bluetooth Travel Mouse
| Разположение на устройството | Външен (Автоматичен) |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth 5.0 |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Брой бутони | 2 |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 1000 dpi4000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Touch scrollMicrosoft Swift Pair |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Средно време за работа на батерия | 24 мес. |
| Външен цвят | Черен |
| Ширина | 5.7 мм |
| Височина | 2.98 мм |
| Дълбочина | 11.65 мм |
| Номинално тегло | 0.0569 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 0.0569 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 2 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






