DELL
Dell MS3320W Mobile Wireless Mouse - Ash Pink
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth 5.0 |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 3 |
| Функция на бутона/клавиша | DPI cycling button |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колело |
| Необходима операционна система | Linux , Microsoft Windows , Android , Chrome OS |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Средно време за работа на батерия | 36 мес. |
| Външен цвят | Ash Pink |
| Включени аксесоари | USB приемник , Батерии , Ръководство за употреба |
| Ширина | 60.5 мм |
| Височина | 38.3 мм |
| Дълбочина | 104.4 мм |
| Номинално тегло | 65 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 65 г |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






