DELL
Dell Laser Wired Mouse - MS3220 - Black
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Брой бутони | 5 |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем, Скрол, DPI cycling button |
| Чувствителност при движение | 3200 dpi |
| Технология на устройство | Лазерен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоTilt Wheel |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows Server 2003 , Microsoft Windows XP , RedHat Linux , Microsoft Windows Vista , Android , Microsoft Windows 7 , Microsoft Windows 8 , Ubuntu , Microsoft Windows 8.1 , Chrome OS , Microsoft Windows 10 |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 115.3 мм |
| Височина | 38.8 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Номинално тегло | 0.098 кг |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 90 % |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Макс. околна температура в изключен режим | 65 °C |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 95 % |
| Мин. неработна околна температура | -40 °C |
| Мин. влажност в неработен режим | 10 % |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 3200 dpi |
| Тегло | 0.098 кг |
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 5 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






