DELL
Dell Laser Wired Mouse - MS3220 - Titan Gray
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Брой бутони | 5 |
| Чувствителност при движение | 3200 dpi |
| Технология на устройство | Лазерен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоTilt Wheel |
| Външен цвят | Titan Gray |
| Дълбочина | 114.3 мм |
| Височина | 38.1 мм |
| Ширина | 63.5 мм |
| Номинално тегло | 0.098 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 3200 dpi |
| Тегло | 0.098 кг |
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 5 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






