DELL
Dell Pro Wireless Mouse - MS5120W - Titan Gray
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB/Bluetooth |
| Брой бутони | 7 |
| Функция на бутона/клавиша | Изключване на захранването, Програмируем, Скрол |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Средно време за работа на батерия | 36 мес. |
| Съвместимост на платформата | PC |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , RedHat Linux , Android , Ubuntu , Chrome OS , Microsoft Windows 7 or Later |
| Външен цвят | Titan Gray |
| Включени аксесоари | 1 AA батерия , Документация |
| Дълбочина | 104.5 мм |
| Височина | 38.3 мм |
| Ширина | 61.5 мм |
| Номинално тегло | 0.0737 кг |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 65 °C |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 95 % |
| Мин. неработна околна температура | -40 °C |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 0.0737 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 7 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






