DELL
Dell Multi-Device Wireless Mouse - MS5320W
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | Wireless |
| Брой бутони | 7 |
| Функция на бутона/клавиша | Изключване на захранването, Програмируем, Скрол, Shortcut |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Tilt Wheel |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Съвместимост на платформата | PC |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , RedHat Linux , Android , Ubuntu , Chrome OS , Microsoft Windows 7 or Later |
| Външен цвят | Titan Gray |
| Включени аксесоари | 1 AA батерия , Документация |
| Дълбочина | 114.5 мм |
| Височина | 41.6 мм |
| Ширина | 69.7 мм |
| Номинално тегло | 0.084 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 0.084 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 7 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






