DELL
Dell Optical Mouse-MS116 - White
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 3 |
| Функция на бутона | Скрол |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Външен цвят | Бял |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Номинално тегло | 0.4 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 0.4 кг |
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






