ALIENWARE
Alienware Pro Wireless Gaming Mouse (Lunar Light)
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 6 |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем |
| Живот на бутона | 70 000 000 clicks |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 650 in/sec |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Скорост на реакция | 4 kHz/8 kHz |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаBraided CableDetachable CableLED indicationLightweight |
| Разположение на захранването | Външно |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Средно време за работа на батерия | 120 ч. |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows 10 or Later |
| Външен цвят | Lunar Light |
| Включени кабели | USB Type C to USB Type A Cable |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Ширина | 63.5 мм |
| Височина | 40.6 мм |
| Дълбочина | 124.5 мм |
| Номинално тегло | 0.06 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тегло | 0.06 кг |
| Свързване | Кабелни и безжични |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






