ALIENWARE
Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Mouse AW720M (Lunar Light)
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 8 |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Функция на бутона/клавиша | DPI cycling button |
| Живот на бутона | 70 000 000 clicks |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 650 in/sec |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колелоRGB осветлениеDetachable Cable |
| Съвместимост на платформата | Windows |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows 10 or Later |
| Външен цвят | Lunar Light |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , USB Dongle |
| Ширина | 61.7 мм |
| Височина | 37.8 мм |
| Дълбочина | 125.2 мм |
| Номинално тегло | 89 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тегло | 89 г |
| Свързване | Кабелни и безжични |
| Брой бутони | 8 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






