
HP
HP EliteBook 850 G8 15" Intel Core i5-1145G7 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1145G7, 4-ядрен (до 4.40GHz, 8MB Кеш)
✔ Intel(R) Iris(R) Xe Graphics
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 850 G8 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1145G7E, 4-ядрен (до 4.10GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






