
HP
HP ZBook Firefly 14 G8 14" Intel Core i7-1185G7 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-1185G7E, 4-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: NO месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook Firefly 14 G8 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1185G7, 4-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | AR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






