PALIT
PALIT GeForce RTX 5060Ti White OC 8GB GDDR7 128 bit, 1x HDMI 2.1b, 3x DP 2.1b, 2 Fan, 1x 8-pin pwr connector, 600W, 262.1 x 126.3 x 40.1 mm, NE7506TU19P1-GB2062M
| Необходим разширителен слот | PCI Express 5.0 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti |
| Графичен процесор - Име на ядро | GB206-300 |
| Скорост на GPU ядрото | 2407 MHz |
| GPU Core Speed Boost | 2602 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 4608 |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , Nvidia CUDA , Nvidia GPU Boost , Nvidia G-Sync , Nvidia ShadowPlay , VR Ready , Nvidia Ansel , Nvidia Highlights , NVIDIA FreeStyle , NVIDIA Game Ready , NVIDIA Studio , NVIDIA Broadcast , Nvidia Omniverse , NVIDIA Encoder , NVIDIA Decoder , 5th Gen Tensor Cores , 4th Gen Ray Tracing Cores , NVIDIA DLSS 4 , NVIDIA Reflex 2 , NVIDIA ACE , NVIDIA Blackwell Architecture , RTX Remix |
| API поддръжка | OpenGL 4.6 , DirectX 12 Ultimate , Vulkan 1.4 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR7 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Скорост на видео памет | 28 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Ширина на канал за паметта | 448 GB/s |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| External Power | 8 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 600 W |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Card Slot Width | 2 slot |
| Характеристики на видео карта | RGB осветление, DrMOS, Zero RPM Fan |
| Включени аксесоари | Документация |
| Консумирана енергия при работа | 180 W |
| Дълбочина | 262.1 мм |
| Височина | 40.1 мм |
| Ширина | 126.3 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип памет | GDDR7 SDRAM |
| Видеопамет | 8 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






