GAINWARD
Gainward GeForce RTX 5070Ti Phoenix-S 16GB GDDR7, 256 bit, 1x HDMI 2.1b, 3x DP 2.1a, 3 Fan, 1x 16pin pwr connector, 750W, 331.9 x 127.1 x 60 mm, NE7507T019T2-GB2031K
| Необходим разширителен слот | PCI Express 5.0 |
| Форм фактор | Full-Size |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Графичен процесор - Име на ядро | GB203-200 |
| Скорост на GPU ядрото | 2295 MHz |
| GPU Core Speed Boost | 2452 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 8960 |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) , Nvidia G-Sync , NVIDIA Game Ready , NVIDIA Studio , NVIDIA Broadcast , 5th Gen Tensor Cores , 4th Gen Ray Tracing Cores , NVIDIA DLSS 4 , NVIDIA Reflex 2 , NVIDIA ACE |
| API поддръжка | OpenGL 4.6 , DirectX 12 Ultimate , Vulkan 1.4 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR7 |
| Инсталирана видео памет | 16 GB |
| Скорост на видео памет | 28 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 256 bit |
| Ширина на канал за паметта | 896 GB/s |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| External Power | 16 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 750 W |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Card Slot Width | 2.5 slot |
| Характеристики на видео карта | ARGB LED, Zero RPM Fan |
| BIOS характеристики | Dual BIOS |
| Включени аксесоари | Документация |
| Включени кабели | Захранващ кабел |
| Консумирана енергия при работа | 300 W |
| Дълбочина | 331.9 мм |
| Височина | 49.4 мм |
| Ширина | 127.1 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип памет | GDDR7 |
| Видеопамет | 16 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






