DELL
Dell Pro 14-16 Premium EcoLoop Briefcase - CC7625
| Тип | Bag |
| Съкратено Описание | Premium EcoLoop Briefcase |
| Материал на корпуса | Полиестер , Плат , Foamed Polyethylene |
| Съвместими устройства | Лаптоп, MacBook |
| Външен цвят | Черен |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 16" |
| Размер на свързани продукти | 16" |
| Защита от влияние от външна среда | Защита от надраскване, прах и повреди |
| Carry Method | Shoulder Strap, Carrying Handle, Rolling Luggage Strap |
| Case Lock Type | Zipper, Magnetic Closure, Flap |
| Характеристики | Bay for Ноутбук, Bay for Tablet PC, Front Pocket, Recycled Materials, Trolley Strap |
| Дълбочина | 130 мм |
| Височина | 310 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Номинално тегло | 0.92 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






