DELL
Dell EcoLoop Premier Backpack 14-16 (CP7625)
| Тип | Раница |
| Съкратено Описание | EcoLoop Premier |
| Материал на корпуса | Полиестер , Плат , Foamed Polyethylene |
| Съвместими устройства | Лаптоп, MacBook |
| Външен цвят | Черен |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 16" |
| Размер на свързани продукти | 16" |
| Защита от влияние от външна среда | Защита от надраскване, прах и повреди |
| Carry Method | Carrying Handle, Shoulder Straps |
| Case Lock Type | Zipper |
| Характеристики | Bay for Ноутбук, Side Pocket, Bay for Tablet PC, Front Pocket, Mesh Padded Shoulder Strap, Double Zipper Closure, Recycled Materials, Trolley Strap |
| Дълбочина | 180 мм |
| Височина | 440 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Номинално тегло | 0.93 кг |
| Сила на звука | 23 L |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






