DELL
Dell EcoLoop Essential Briefcase 14-16 - CC3624
| Тип | Bag |
| Съкратено Описание | EcoLoop Essential Briefcase |
| Материал на корпуса | Полиестер , Recycled TPU |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Външен цвят | Черен |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук 16 |
| Защита от влияние от външна среда | Защита от надраскване, прах и повреди, Splash Resistance |
| Carry Method | Carrying Handle, Rolling Luggage Strap |
| Case Lock Type | Zipper |
| Характеристики | Bay for Ноутбук, Back Belt, Organizer Pocket, Side Pocket, Recycled Materials |
| Дълбочина | 380 мм |
| Височина | 275 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Номинално тегло | 0.3 кг |
| Сила на звука | 7 L |
| Дълбочина | 360 мм |
| Височина | 255 мм |
| Ширина | 25 мм |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






